ED-OS5FW4AAsHlQ

UNESCO YAŞLILIK TANIMI

 

“Bir insan konfor alanının dışına çıkamıyorsa yaşlıdır. Diğer bir ifadeyle, yeni şeyler öğrenmiyorsa, artık şaşırmıyorsa ve çoğu şeyi bildiğini düşünüyorsa yaşlıdır. Merak etmiyorsa, keşfetmiyorsa yaşlıdır. Geçmişte, geçmiş anılarında yaşıyorsa yaşlıdır. Sürekli eskiyi tekrar ediyorsa yaşlıdır…”


Misyonumuz

Her şey ve herkes yaşlanır. Bu hayatın vazgeçilemez bir parçasıdır. Zaman içerisinde vücudumuz ve aklımız gelişir, ve bizler ise bu gelişmelere verdiğimiz kararlarla uyum sağlarız. Özellikle ilerleyen yıllarda hayat biraz daha zorluklarla karşımıza çıkmaya başlar. Fakat bu noktada Özel Kemal Şahin Yaşlı Bakım ve Huzur Evi yardım eli olabilmek  için açılmaktadır. Özel Kemal Şahin Yaşlı Bakım Merkezimizde misafirlerimizin ihtiyaçlarını dinleyerek daha kaliteli, huzurlu ve mutlu bir yaşam sağlayabilmek adına potansiyel çözümler yaratmaktayız. Güçlü sağlık ve bakım kadromuzla, yeşillikler içerisinde geniş ve engelsiz yaşam alanları, fizik tedavi ve yüzme havuzu olanakları ile misafirlerimizin evlerinde bulamayacağı konfor ve hizmeti sunarak istedikleri hayatı geliştirerek sürdürmeleri için çalışmaktayız.

1 Yorum

  • CENGİZ TURAL

    yaşlı babama evde bakım hizmeti aldırıyordum. Bakıcılarla yaşadığımız olumsuzluklardan ötürü yaşlı bakım hizmeti veren kurumları araştırmaya başladım. ÖZEL KEMAL ŞAHİN YAŞLI BAKIM VE HUZUREVİ gerek sosyal tesisleri gerekse işleyişi bakımından alışılmışın dışında bir hizmet anlayışı sundu. Babamı ÖZEL KEMAL ŞAHİN YAŞLI BAKIM VE HUZUREVİ ne götürdüm. bu güne kadar dört dörtlük hizmetleriyle mükemmel bir kurum olduklarını gösterdiler.
    böyle bir kurumu Mersine kazandıran Nihat Bey ve yaptıkları hizmetlerinden dolayı tüm personele sonsuz şükranlarımı sunarım.
    Yaşlılarımızı gönül rahatlığı ile bırakabileceğimiz bir kurum. fazla söze gerek yok. görmek lazım

Bir cevap yazın